"Qarabağ"ın müdafiəçisi Bəhlul Mustafazadə "Nyukasl"la Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi matçında zədələnib. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, əzələsini dartan futbolçu 21-ci dəqiqədə meydanı tərk edib. Onu Dani Bolt əvəzləyib
Bəhlul Mustafazadədən "Qarabağ"a pis xəbər: 3 ay...
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində keçirilən "Qarabağ" - "Nyukasl" oyununun 22-ci dəqiqəsində zədələnərək əvəzlənən Bəhlul Mustafazadənin durumuna aydınlıq gəlib. xəbər verir ki, bu barədə klubun rəsmi səhifəsi məlumat yayıb. Tibbi müayinələrin nəticəsinə əsasən
"Barselona"nın Niko Şlotterbekin transferi ilə bağlı yekun QƏRARI MƏLUM OLDU
"Barselona" klubunun rəhbərliyi Dortmund "Borussiya"sının mərkəz müdafiəçisi Niko Şlotterbekin transferini gündəliyindən çıxarıb. xəbər verir ki, məlumatı sport.es saytı yayıb. Mənbənin məlumatına görə, Kataloniya klubu alman oyunçunun bir çox faydalı keyfiyyətlərə malik olduğun
24.01.2026 1061
Bu axşam UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ" İngiltərənin "Nyukasl" klubu ilə qarşılaşacaq. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunda keçiriləcək görüş saat 21:45-də başlayacaq