Millimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLAR
Millimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARAzərbaycan millisinin sabiq voleybolçusu Yelena Yakimçuk ailə həyatı qurub.
BiG.AZ apasport.az-a istinadən xəbər verir ki, milliləşən legionerin toy mərasimi vətəni Ukraynada baş tutub.
Xanım voleybolçu Dmitri Şatovla evlənib. Kiyevdə anadan olan Yelenanın toyu da paytaxtda gerçəkləşib.
Cütlük şad gününü Kiyev vilayətində qeyd edib. Onlar yaxınlarını "Şilin" istirahət mərkəzinə toplayıb. Onlar toyun ardınca bal ayı üçün Yunanıstanın Krit adasına yollanıblar.
Qeyd edək ki, Yakimçuk karyerası ərzində "Kruq Çerkassı" (2008/09), "Lokomotiv Biləcəri" (2012/13), "Monako" (2014/15, 2015/16) və "Makkabi Hadera Hafer"də (2017/18, 2018/19) çıxış edib.
Millimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARMillimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARMillimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARMillimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARMillimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLARMillimizin keçmiş voleybolçusu toy etdi - FOTOLAR
İdman   Baxılıb: 1745   Tarix: 24 avqust 2021
Olimpiya mükafatçısı: "Problemlərimi yumruqlarla deyil, sözlərlə həll etməyi tərcih edirəm"
İrina Zaretskaya - Tokio Olimpiadasının gümüş mükafatçısı, 2018-ci ilin dünya çempionu, 2015-ci ildəki Avropa Oyunları və 2017-ci ildəki İslam Həmrəyliyi Oyunlarının qalibi. Onun həyat şüarı "Nə olursa olsun, yalnız irəli"dir. Həyatının əsas məqsədi isə Olimpiya qızılını qazanmaqdır. -a müsahibəsind