Global Business Platformun II mövsümünün açılış mərasimi baş tutub
6 mart "High Boost" restoran kompleksində Global Business Platformun II mövsümünün açılış mərasimi baş tutub.
BiG.AZ xəbər verir ki, Global Business Platform Azərbaycanda uğurlu və iddialı sahibkarları bir araya gətirən unikal icmadır. Platforma biznes liderlərinə təcrübələrini bölüşmək, tərəfdaşlıq və inkişaf üçün yeni imkanlar tapmağa, habelə biliklərini və əlaqələrini genişləndirməyə imkan yaradır.
Qeyd edək ki, Global Business Platformun bu il üçün proqramı çox geniş tərtib olunub və Official Grand Opening, Press Conference, Private Dinner & Welcome Party,
Official Gala Ceremony və After Party kimi tədbirlərdən ibarət olacaq.
Gecədə tərəfdaşlıq edən şirkətlər arasında "High Boost" restoran kompleksi, İş xanımı İrina Babayevanın Custom Sweet kulinariya evi,SAF İsveç Azərbaycan Cəmiyyəti,A+Co şirkəti, TARGETİN Dizayn,UM Platform,UNDP ,RR Catering şirkəti, çıxış edən qonaqla qonaqlar arasında millət vəkili Müşviq Məmmədli, xalq yazıçısı Çingiz Abdullayev,xalq artisti, professor Siyavuş Kərimi, əməkdar artisti, dünyaşöhrətli musiqiçi Emil Əfrasiyab, doktor Radioloq Günel Gözəlova, tanınmış jurnalist Fuad Abbasov, tanınmış idmançı və ictimai xadim Taleh Orucov, BIG MEDIA MMC-nin rəhbəri, ictimai xadim Emil Əkbərov,tanınmış aktyor, idmançı və blogger Şükran Soltanov olub.
Gecənin aparıcıları Elcan Rəhim və Məryəm Zeyn olub.
Qeyd edək ki, BiG.AZ və Sonxeber.az GBP-nin rəsmi informasiya tərəfdaşıdır.