Məşhur şairə və qiraətçi Nazilə Səfərli qalmaqallı açıqlaması ilə gündəmə gəlib. xəbər verir ki, bu barədə paylaşım edən Nazilə Səfərli qeyd edib ki, Gürcüstan toylarına gedib, verilən şabaşları nümayişkaranə şəkildə göstərən müğənnilər əslində quldurlara nişan verirlər:. "Toy sahibləri də müğənniy
"Ruzi bəndənin əlində olsaydı, hamı ac qalardı" – Samirəni toy bazarından KİM "VURDU"? – VİDEO
"Ruzini verən Allahdır. Ruzi bəndənin əlində olsaydı, hamı ac qalardı". Bu fikirləri tanınmış sənətçi Samirə Yusifqızı -a açıqlamasında deyib. Sənətçi dəfələrlə toy bazarından "vurulduğu"nu etiraf edib:. "Dəfələrlə məni toya çağırmaq üçün axtarıblar, guya ən yaxın dostum deyib
30.03.2025 897
"Bu, beynə gözəl təsir edir"
Xalq artisti Məleykə Əsədova formada qalma sirrini izləyiciləri ilə bölüşüb. Axşam.az xəbər verir ki, aktrisa yoqa ilə məşğul olduğunu bildirib. Əsədova yoqa zamanı çəkilən şəkillərini yayımlayaraq "Yoqa ruha, zehnə və fiziksəl bədənə çox gözəl təsir edir" sözlərini yazıb
29.03.2025 388
İradə İbrahimova: "Kişi səhv də olsa, sözünün üstünə söz deyilməməlidir"
Baku TV-nin "Qapqara" verilişinin yeni buraxılışı yayımlanıb. xəbər verir ki, proqramın qonağı müğənni İradə İbrahimova olub. Sənətdən uzaqlaşdığı üçün peşman olmadığını deyən müğənninin sözlərinə görə, bu addımı onu daha da müdrikləşdirib:. "Azərbaycanda qalsaydım belə, sənətdən uzaqlaşacaqdım