"WhatsApp"a yeni funksiya GƏLDİ
"WhatsApp"a yeni funksiya GƏLDİ"WhatsApp" tətbiqində qrup çatlarının idarəetmə imkanlarını genişləndirən yeni funksiya istifadəyə verilib.
Milli.Az bildirir ki, yeniliyin tətbiqi barədə məlumat xidmətin rəsmi saytında dərc olunub.
Yeniliyə əsasən, qrup administratorları və iştirakçıları yeni qoşulan istifadəçilərə 100-ə qədər son mesajı göndərə biləcəklər. Bu, ekran görüntüsü və ya ayrıca yönləndirmə ehtiyacını aradan qaldırır və yeni üzvlərin müzakirələrə daha tez qoşulmasına imkan yaradır.
Şirkət bildirir ki, mesaj tarixçəsi başdan-başa şifrələmə ilə qorunur və paylaşım zamanı qrup üzvlərinə bildiriş göndərilir.
Administratorlar istədikləri halda bu funksiyanı deaktiv edə bilərlər.
Yenilik mərhələli şəkildə istifadəyə verilir.
Maraqlı   Baxılıb: 157   Tarix: 21 fevral 2026
"Atam anama deyirdi ki, mənə raxit övlad lazım deyil, at onu uşaqlar evinə" - 21 yaşlı "rezin qız"
Hal-hazırda 21 yaşım var, doğuşdan 5 yaşına kimi mən nə danışmışam, nə də yerimişəm. Allah bu rezinliyi oyuncağım olaraq vermişdi mənə. Anormal olsam da, əyilib-büzülürdüm, ayağımı başıma, başımı ayağıma qoymasaydım qala bilmirdim, çox sıxılırdım". Bunu -a anadangəlmə qeyri-adi istedada malik, "rezi