Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında bu gün qrup mərhələsində II tura start veriləcək. BİG.AZ-ın məlumatına görə, Azərbaycan millisi də növbəti matçına çıxacaq. Elşad Quliyevin baş məşqçisi olduğu komanda Mavritaniya yığması ilə qarşılaşacaq. Bu gün həmçinin Türkiyə millisi də meydan
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. BİG.AZ-ın məlumatına görə, Gürcüstan və Argentina yığmaları G qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 6:1 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edək ki, ilk turda Gürcüsta
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir qarşılaşma keçirilib. xəbər verir ki, B qrupunda II turun oyununda Rumıniya və Çad milliləri üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşma Afrika təmsilçisinin qələbəsi ilə bitib - 4:2. Qrupun bu gün baş tutmuş digə
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. BİG.AZ "Report"a istinadən xəbər verir ki, Bolqarıstan və Hindistan D qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 5:0 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edə