Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında bu gün qrup mərhələsində II tura start veriləcək. BİG.AZ-ın məlumatına görə, Azərbaycan millisi də növbəti matçına çıxacaq. Elşad Quliyevin baş məşqçisi olduğu komanda Mavritaniya yığması ilə qarşılaşacaq. Bu gün həmçinin Türkiyə millisi də meydan
Minifutbol-2025: Gürcüstan Bakıda Argentinanı məğlub etdi
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. BİG.AZ-ın məlumatına görə, Gürcüstan və Argentina yığmaları G qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 6:1 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edək ki, ilk turda Gürcüsta
24.05.2025 824
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir qarşılaşma keçirilib. xəbər verir ki, B qrupunda II turun oyununda Rumıniya və Çad milliləri üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşma Afrika təmsilçisinin qələbəsi ilə bitib - 4:2. Qrupun bu gün baş tutmuş digə
23.05.2025 840
Minifutbol-2015: Bolqarıstan Bakıda Hindistana qalib gəldi (FOTO)
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. BİG.AZ "Report"a istinadən xəbər verir ki, Bolqarıstan və Hindistan D qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 5:0 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edə