11:00 163 Yıldız Tilbə özünə yeni tərz yaratdı
58 yaşlı müğənni Yıldız Tilbə yeni stili ilə gündəmə gəlib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, saçlarını uzadan müğənni intaqram hesabı üçün yeni poz verib. Uzun saçları ilə paylaşımlar edən ustad sənətkarın üslubunu niyə dəyişdiyi maraq doğurub
11:09 159 "Amerikanın səsi", "Azadlıq" radiosu fəaliyyət göstərdikləri ölkələrin daxili işlərinə qarışıblar
USAID agentliyi, "Amerikanın səsi" və "Azadlıq" radiosunun işlərinin təhlili göstərir ki, onlar fəaliyyət göstərdikləri ölkələrdə siyasi hakimiyyəti tənqid etmək, onların daxili işlərinə qarışmaq xəttini davam etdiriblər. xəbər verir ki, bunu "Report"a açıqlamasında Mill
31.03.2025 280 Göyçayda kişi ögey qızına təcavüz edib? - Polis araşdırmalara BAŞLADI
Göyçay rayonunda bir kişinin ögey qızına qarşı zorakılıq etməsi barədə məlumat yayılıb. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, rayon ərazisində 2009-cu il təvəllüdlü qız ögey atasının zorakılığına məruz qalıb. Bununla bağlı yetkinlik yaşına çatmayan qız polisə müraciət edib. Daxili İşlər Nazirliyini
31.03.2025 756 "Əlvida can dostum" - Ekrem İmamoğlundan Volkan Konaka
Ekrem İmamoğlu vəfat edən türkiyəli müğənni Volkan Konakın vəfatı ilə bağlı başsağlığı verib. xəbər verir ki, o, sosial şəbəkədə paylaşım edib. "Bu kədərli xəbəri həbsxanada eşitmək daha da kədər verir. Sən həmişə dik durdun, sözünü deməkdən çəkinmədin. Dostum Volkan Konakı itirməyin dərin kədərin