Qərbi Azərbaycan İcması: "Döyçe Velle" jurnalistika standartlarını kobud şəkildə pozdu"
"Biz Qərbi Azərbaycan İcması olaraq, Almaniya Federativ Respublikasına məxsus "Alman Dalğası" ("Döyçe Velle") ictimai yayımçı qurumu tərəfindən martın 30-da efirə verilmiş "Ermənistanın Qafqazda torpaq və kimlik uğrunda mübarizəsi" adlı verilişi qətiyyətlə pisləyirik
31.03.2025 130 Göyçayda kişi ögey qızına təcavüz edib? - Polis araşdırmalara BAŞLADI
Göyçay rayonunda bir kişinin ögey qızına qarşı zorakılıq etməsi barədə məlumat yayılıb. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, rayon ərazisində 2009-cu il təvəllüdlü qız ögey atasının zorakılığına məruz qalıb. Bununla bağlı yetkinlik yaşına çatmayan qız polisə müraciət edib. Daxili İşlər Nazirliyini
31.03.2025 322 Məşhur aktyor Onur iki ayda 15 kilo arıqladı – Yolunu açıqlayır
Məşhur aktyor və aparıcı Onur Büyüktopçu, son iki ay ərzində 15 kiloqram arıqlayaraq diqqətləri üzərinə çəkib. xarici KİV-ə istinadən xəbər verir ki, İstanbulun Nişantaşında görüntülənən Büyüktopçu, yeni görünüşü və sağlam həyat tərzi ilə bağlı təəssüratlarını bölüşüb. Səhiyyəli Həyat Tərzinə Keçid
31.03.2025 293 60 amerikalı Azərbaycana qarşı HƏRƏKƏTƏ KEÇDİ: "Bakıya hücum" əmri verənlər İFŞA EDİLDİLƏR
Amerika Birləşmir Ştatları (ABŞ) Konqresinin 60 üzvü dövlət katibi Marko Rubioya məktub ünvanlayıb. Həmin məktubda bildirilib ki, Ağ Ev "907-ci düzəliş"i sərtləşdirməli və Azərbaycana hərbi yardımları dayandırmalıdır. Onlar əsas gətiriblər ki, guya ermənilər Qarabağda "etnik təmizləmə"y
31.03.2025 601 Marin Le Penin özü barəsindəki həbs qərarına reaksiyası açıqlandı
Fransanın Milli Birlik Partiyasının parlament fraksiyasının rəhbəri Marin Le Pen onu seçki hüquqlarından məhrum edən Paris məhkəməsinin hökmündən apellyasiya şikayəti verməyi planlaşdırır. -ın verdiyi məlumata görə, bu barədə siyasətçinin vəkili Rodolf Bosselyu BFMTV telekanalının efirində bildirib
31.03.2025 122 Azərbaycanın ən yaşlı kişisi VƏFAT ETDİ
Azərbaycanın ən yaşlı kişi vətəndaşı Hilal İbrahimov vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə -a onun yaxınları məlumat veriblər. Belə ki, 1915-ci il təvəllüdlü Hilal İbrahimov ötən gecə dünyasını dəyişib. Hilal İbrahimovun səkkizi qız, ikisi oğlan olmaqla 10 övladı olub. Ölkəmizin ən yaşlı sakininin 2
31.03.2025 503 Mövqelərimiz yenə atəşə tutuldu
Martın 31-də saat 11:10 radələrində Ermənistan silahlı qüvvələrinin Qarakilsə rayonunun Bazarçay yaşayış məntəqəsi istiqamətində yerləşən mövqelərindən Ordumuzun mövqeləri atıcı silahlardan atəşə tutulub. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, bu barədə Müdafiə Nazirliyi məlumat yayıb. "Son günlə
31.03.2025 186 Azərbaycanda ən çox donuz olan rayonlar
31.03.2025 483 Baltik dənizində enerji kabellərinin zədələnməsində Rusiya əli var?
Baltik dənizində enerji kabellərinin zədələnməsi ilə bağlı araşdırma Rusiyanın bu hadisələrə aidiyyəti olduğuna dair sübutlar aşkar etməyib. -ın məlumatına görə, bu barədə "The Wall Street Journal" işin gedişatı ilə tanış olan mənbələrə istinadən məlumat yayıb. Onların sözlərinə görə, kabelləri