Şəmkirdə avtoxuliqanlıq edən sürücü saxlanıldı
Şəmkirdə avtoxuliqanlıq edən sürücü saxlanılıb. -ın məlumatına görə, Şəmkir Rayon Polis Şöbəsinin Dövlət Yol Polisi Bölməsinin əməkdaşları rayon ərazisində idarə etdiyi VAZ-2106 markalı avtomobillə yol hərəkəti qaydalarını kobud şəkildə pozaraq avtoxuliqanlıq edən Məhərrəm Abdullayevi saxlayıb. Sürüc
30.03.2025 291 Zelenski Rusiya ilə birbaşa danışıqlara başlamaq üçün şərtləri açıqlayıb
Ukrayna Prezidenti Volodimir Zelenski Kiyevin Moskva ilə birbaşa danışıqlara hazır olduğunu bildirib. xəbər verir ki, bu barədə "İnterfaks-Ukrayna" agentliyi məlumat yayıb. Bununla belə, o, Rusiya prezidenti Vladimir Putinlə məsələləri müzakirə etmək istəmir. "Düşünürəm ki, prinsipcə bi
30.03.2025 240 Erməni hücumuna məruz qalan qubalılar: "Kənd sakinlərinin çoxu meşələrdə gizlənməli olub"
Quba rayonunun Alpan kəndi 1918-ci ildə ermənilər tərəfindən ən çox hücuma məruz qalan yaşayış məntəqələrindəndir. Kəndə girən ermənilər dinc sakinləri qətlə yetirməklə yanaşı, qəbir daşlarına ziyan vurub, 16-cı əsrə aid Subaba türbəsini yandırıblar. "Ermənilər bizim kəndə hücum edərkən ilk növbəd