Vətəndaşdan ETİRAZ: "RR Construction" şirkəti DƏRƏBƏYLİK edir, evimizi blokadaya alıb"
Vətəndaşdan ETİRAZ: "RR Construction" şirkəti DƏRƏBƏYLİK edir, evimizi blokadaya alıb"Paytaxtın Yasamal rayonunun "Kubinka" kimi tanınan ərazisində aparılan söküntü işləri ilə bağlı bir vətəndaş şikayət edib.
Oxu.Az xəbər verir ki, bu barədə sakin şikayət videosu yayımlayıb.
O qeyd edib ki, "RR Construction" şirkəti vətəndaşların hərəkət etməsinin qarşısını almaq üçün evlərini blokadaya alıb:
"Hər yeri söküblər, yollarımızı bağlayaraq məhdudlaşdırıblar. Söküntü işləri Fuad İbrahimbəyov küçəsi 27 ünvanında aparılır. Bunu ona görə edirlər ki, insanlar buradan çıxa bilməsinlər. Artıq dərəbəyliyə başlayıblar".
Qeyd edək ki, videogörüntüdə vətəndaşlar üçün həyati təhlükənin olduğu da müşahidə edilir.
Məsələ ilə bağlı şirkətin vəkili ilə əlaqə saxlasaq da, cavab ala bilmədik:
"İş günü deyil, 1-ci gün açıqlama verərəm".
Xəbərlər   Baxılıb: 337   Tarix: 28 mart 2025
Suriyaya qarşı sanksiyalar aradan qaldırılmalıdır. "Report" xəbər verir ki, bu barədə Türkiyə Xarici İşlər Nazirliyinin yaydığı bəyanatda bildirilir. Qeyd olunub ki, həmçinin Suriyada sabitliyin bərpası üçün addımlar atılmalıdır: "Türkiyə Suriyada təhlükəsizlik və sabitliyin yaradılmasını
Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlanıb
Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlanıb. "Report"un Qərb bürosunun məlumatına görə, meyit şəhər ərazisində fəaliyyət göstərən restoranların birinin yaxınlığından keçən arxda aşkar edilib. Meyit tibbi ekspertizaya aparılıb. Şəxsiyyəti və ölüm səbəbi dəqiqləşdirilir. Faktla bağlı araşdırma aparılı