CeyLo qala gecəyə qızı ilə gəldi
Dünya pop səhnəsinin əfsanəvi ulduzu Cennifer Lopez 17 yaşlı qızı Emma ilə bərabər Denzel Vaşinqton və Ceyk Cillenholın rol aldığı Nyu-Yorkdakı "Barrymore" Teatrında "Otello" myüziklının premyerasında iştirak ediblər.
OLAY yazır ki, qala gecənin qırmızı xalı mərasiminə sənətçi əyninə dəbdəbəli üzəri muncuqlarla bəzədilmiş libas geyinib.
Lopez görünüşünü qara xəz palto, və bahalı zinət əşyaları ilə tamamlayıb.
Cenniferin qızı isə əyninə zolaqlı boz kostyum geyinib.
Ana-bala paparatsiyaların obyektivinə pozalar verib.
Sosial şəbəkə əhli Lopez obrazına təriflər yazsalar da lakin qızı Emmanın oğlansayağı tərzini tənqid ediblər.
Xəbərlər Baxılıb: 587 Tarix: 26 mart 2025
Türkiyə Meteorologiya Baş İdarəsinin yeni hava hesabatına əsasən, ölkənin qərbində başlayan yağış bütün ölkəyə təsir edəcək. xəbər verir ki, cənub-qərb küləyi ölkənin mərkəzi və qərb rayonlarına təsir edəcək. Havanın temperaturu 4-5 dərəcə aşağı enəcək. Meteorologiya mütəxəssisi Orhan Şen bu gün axşa
17:42 270 Azərbaycanda ZƏLZƏLƏ ilə bağlı SON DƏQİQƏ açıqlaması
"Son günlər Azərbaycanda baş verən zəlzələlərin sayı artıb. Elə vaxt olur ki, bir gündə 80-dən çox təkan baş verir. Onların hamısı zəif hiss olunanlardır". Bunu -a açıqlamasında AMEA nəzdində Respublika Seysmoloji Xidmət Mərkəzinin baş direktoru Qurban Yetirmişli deyib. O bildirib ki, bu təkanları
20:03 58 Naxçıvanda tələbə qazdan boğulub öldü
Naxçıvanda tələbə dəm qazından zəhərlənərək ölüb. APA-ya istinadla xəbər verir ki, hadisə şəhərin 28 May küçəsində qeydə alınıb. Naxçıvan Müəllimlər İnstitutunun 1-ci kurs magistr tələbəsi, Laçın rayon sakini, 22 yaşlı Verdiyev Toğrul Vidadi oğlu kirayə yaşadığı evdə dəm qazından zəhərlənərək ölüb. Hazırd
13:44 161 Boneyrli nümayəndə: "Niderlandın yürütdüyü siyasət dini və mədəni dəyərlərimizi təhdid edir"
16:50 108 Günəş tutulması başladı – 3 saat 52 dəqiqə davam edəcək: Azərbaycana təhlükə varmı...
Martın 29-da 2025-ci ilin ilk Günəş tutulması başlayıb. Bu, qismən tutulmadır və təxminən 4 saata yaxın davam edəcək. Bakı Dövlət Universitetinin Fizika fakültəsinin Astrofizika kafedrasından -a verilən məlumata görə, astronomik hadisə saat 12:50-də başlayıb, 16:43-də başa çatacaq. Tutulmanın maksimu