Türkiyənin məşhur serialı "Arka sokaklar"ın baş obrazlarından biri olan aktrisa Özlem Çınar ekran işi ilə vidalaşacaq. "Qafqazinfo" Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, buna səbəb onun filmdə hekayəsinin bitməsidir. Serialda "Aylin" obrazı ilə tanınan Özlem Çına
28.03.2025 416 Ramazan ayının iyirmi doqquzuncu gününün imsak, iftar və namaz vaxtları
28.03.2025 344 Qrenlandiyada yeni hökumət quruldu
Qrenlandiyanın dörd parlament partiyası yeni hökumətin tərkibini formalaşdırıb. xəbər verir ki, bu barədə DR məlumat yayıb. Hökumətin tərkibinə seçkidə qalib gələn "Demokratlar" partiyasından əlavə, "Xalq İcması", "İrəli" və "Həmrəylik" siyasi qüvvələri də daxi
28.03.2025 253 "Kızılcık şerbeti" bu tarixdə mövsüm finalı edəcək
"Kızılcık şerbeti" serialının mövsüm finalının tarixi bəlli olub. Axşam.az Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ekran işi mayın 30-da 103-cü bölümü izləyicilərə vida edəcək. Qeyd edək ki, serialın baş rollarını Doğukan Güngörlə Sıla Türkoğlu canlandırır
10:22 203 Hiss klipi üçün 10 minlik Motosikleti məhv etdi
Fərqli ifaları ilə hər zaman gündəmi ələ alan və zövg formalaşdıran müğənni Hiss yeni layihısini təqdim edib. " Canın sağolsun " - adlı yeni layihə artıq izləyicilərin ixtiyarındadır. Mahnının emosional gücünü və iç dünyasını vizual şəkildə ifadə edən bu iş, Hiss-in yaradıcılığında yeni bi
28.03.2025 474 Dövlətə xəyanətdə təqsirləndirilən Rəsulovlara hökm oxundu
Dövlətə xəyanətdə təqsirləndirilən Arif Rəsulov və Elnur Rəsulovun cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi yekunlaşıb. APA -ya istinadənxəbər verir ki, Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Aygün Qurbanovanın sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Hökmə əsasən, hər iki şəxs cinayət işi üzrə təqsirl
28.03.2025 422 Ukrayna iqtisadiyyatına ABŞ nəzarət edəcək?
ABŞ Prezidenti Donald Trampın administrasiyası təkid edir ki, Ukrayna Vaşinqtona mühüm iqtisadi layihələr üzərində nəzarəti təmin edəcək saziş imzalasın. -ın xəbərinə görə, bu barədə "The Wall Street Journal" (WSJ) Kiyevə göndərilmiş sənəd layihəsinə istinadən məlumat verib. ABŞ xüsusilə Ukraynanı