Prezident İlham Əliyevin adından Pakistan baş nazirinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilib
Prezident İlham Əliyevin adından Pakistan baş nazirinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilibFevralın 24-də Bakıda, "Gülüstan" sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Pakistan İslam Respublikasının Baş naziri Məhəmməd Şahbaz Şərifin şərəfinə dövlət ziyafəti verilib.
BiG.AZ AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, ziyafətdə Azərbaycan və Pakistan musiqilərindən ibarət konsert proqramı təqdim olunub.
18:29
Bu dəqiqələrdə Bakıda, "Gülüstan" sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Pakistan İslam Respublikasının Baş naziri Məhəmməd Şahbaz Şərifin şərəfinə dövlət ziyafəti verilir.
BiG.AZ bu barədə AZƏRTAC-a istinadən məlumat verir.
Prezident İlham Əliyevin adından Pakistan baş nazirinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilibPrezident İlham Əliyevin adından Pakistan baş nazirinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilib