"Uzbekistan" restoranından qonaqlarını sevindirəcək möhtəşəm biznes lanç menyu və SAC SETİ - VİDEO
Ləzzətli yeməkləri və möhtəşəm interyeri ilə liderliyini qoruyan "Uzbekistan" restoranı yenilikləri ilə qonaqlarını sevindirməyə davam edir.
Müştəri məmnuniyyətini özünə əsas prioritet hədəf seçən "Uzbekistan" restoranı dadlı yeməkləri, təkrarolunmaz təamları, doyumlu setləri, möhtəşəm və rahat interyeri ilə xüsusi günlərinizi unudulmaz edəcək. Ən önəmlisi xoş abu-havası və gülərüz kollektivi ilə sizə öz evinizdəki rahatlığı bəxş edəcək.
"Uzbekistan" restoranında Özbəkistan, milli və Avropa mətbəxinin hər ağız dadına uyğun, biri-birindən ləzzətli təamları zövqünüzə oxşayacaq.
Qonaqlarının damaq dadı ilə yanaşı həm də cibini düşünən "Uzbekistan" restoranı yeni setləri və biznes lanç menyusu ilə onu seçən qonaqlarını sevindirəcək.
Belə ki, 35 manatlıq iki nəfərlik toyuq saç setinə: süzmə, acika, çoban salatı, turşu assorti, pendir, 1 ədəd istənilən içki çörək. Qeyd edək ki, 35 manatlıq iki nəfərlik toyuq sac setini sifariş verən qonaqlara çay hədiyyədir.
Biznes lança menyusuna isə şorba, salat, əsas yemək, içəcək çörək paxlava və çay daxildir. Qeyd edək ki, biznes lança menyusunun qiyməti toyuqla 7.90, ətlə isə 8.90-dır. Hər birinizə növbənöv bu dadlı yeməklərdən dadmağı məsləhət görürük.
Bundan əlavə "Uzbekistan" restoranında şənbə-bazar günləri sərfəli, ləzzətli, bol çeşidli səhər yeməyi setlərini qonaqlarına təqdim edilir.
Həmçinin şənbə-bazar 19:00 dan sonra canlı musiqi sədaları altında ailənizlə birlikdə gözəl istirahət edə və restoranımızın növbənöv ləzzətli təamlarından dada bilərsiniz.