11:52 194 Bakıda ilyarımdır direktorsuz qalan məktəbə təyinat
13:14 292 Mən yalvardım onlara, ağladım - Manaf Ağayev
"Bu sənətdə bir dənə müğənni mənə deyə bilməz ki, mən sənin əlindən tutub səhnəyə çıxartdım. Halbuki mən onlara yalvardım". -ın verdiyi məlumata görə, bu sözləri Manaf Ağayev verilişdə qonaq olarkən bildirib. O, anasının xəstə olduğu vaxtlar son arzusunu yerinə yetirmək istədiyi üçün bunu etdiyin
11:50 322 Prezidentin Serbiyaya səfəri başa çatdı - Fotolar
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Serbiyaya rəsmi səfəri bu gün başa çatıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, Belqrad şəhərinin Nikola Tesla Hava Limanında dövlət başçısının şərəfinə fəxri qarovul dəstəsi düzülüb. Prezident İlham Əliyevi Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiç yola salıb
14:35 164 23° isti... - Sabahın havası
Fevralın 17-də gözlənilən hava şəraiti açıqlanıb. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən -a verilən məlumata görə, Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, arabir tutulacağı, əsasən yağmursuz keçəcəyi gözlənilir. Gecə və axşam bəzi yerlərdə duman olacaq. Mülayim cənub-qər
12:51 238 Uiteker: ABŞ-nin Avropaya göndərdiyi F-35-lərinin sayı tezliklə 600-ə çatacaq
ABŞ-nin Avropa müttəfiqlərinə tədarük etdiyi F-35 qırıcılarının ümumi sayı tezliklə 600-ə çatacaq. "Report"un məlumatına görə, bunu ABŞ-nun NATO-dakı daimi nümayəndəsi Metyu Uiteker Münhen Təhlükəsizlik Konfransında bildirib. "Düşünürəm ki, yaxın gələcəkdə Avropada müttəfiqlərimizə məxsu
15.02.2026 317 Dərmanların keyfiyyəti və ölkəyə giriş sistemi ciddi tənzimlənməlidir
"Vətəndaşların dərmanlarla bağlı şikayətləri haqsız deyil. Ölkədə dərmanların keyfiyyətini yoxlayan analitik ekspertiza mərkəzimiz mövcuddur. Burada dərman preparatları qeydiyyatdan keçirilir, lakin bazara müxtəlif yollarla daxil olan dərmanların olduğunu da unutmamalıyıq". Bunu BİG.AZ-a açıqlamasınd
15:08 155 Serbiya prezidenti: "Ən çətin məsələlərdə Azərbaycandan dəstək almışıq" - VİDEO
"Biz hərbi-texniki əməkdaşlığı müzakirə etdik. Əməkdaşlıq yaxşı gedir". xəbər verir ki, bunu Serbiya Respublikasının Prezidenti Aleksandar Vuçiç Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin iştirakı ilə iki ölkə arasında mətbuata bəyanatlarla çıxışında deyib. "Xarici işlər nazirliklərimiz səviyyəsind