Fərhad Əhmədovun xidməti və şirkətinə məxsus milyonluq avtomobillərə həbs qoyuldu (FOTO)
Fərhad Əhmədovun xidməti və şirkətinə məxsus milyonluq avtomobillərə həbs qoyuldu (FOTO)Milyarder iş adamı, "Aznar" Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin (QSC) sahibi Fərhad Əhmədova məxsus xidməti avtomobil və onun şirkətinin qeydiyyatında olan bir sıra milyonluq avtomobillərə həbs qoyulub.
Qaynarinfo-nun məlumatına görə, buna səbəb cəmiyyətin əsas səhmdarı Fərhad Teymur oğlu Əhmədova məxsus və onun tək təsisçiliyi ilə yaradılmış "Baku Kaspian Real İsteyts Limited" MMC-nin milyonlarla manatlıq borc öhdəliklərini yerinə yetirə bilməməsidir.
Bakı Kommersiya Məhkəməsinin qərarı ilə şirkətin adında olan avtomobillərə həbs qoyulub və onların axtarışı elan edilib. Səbail Rayon İcra Şöbəsinin icra məmuru Tural Aşurov həmin avtomobillərlə bağlı axtarış elan edib.
Fərhad Əhmədovun xidməti və şirkətinə məxsus milyonluq avtomobillərə həbs qoyuldu (FOTO)Həbs qoyulan nəqliyyat vasitələri aşağıdakılardır: