• Gojun Xuan – ənənəvi Çin təbabətinin 7-ci nəsil nümayəndəsi, cən-cyu ustası
• İqor Pankov – antropoloq, tarix elmləri namizədi, sufi irsinin tədqiqatçısı
• Sudhakar Dass – Vedanta Academy India nümayəndəsi, spiker
Festivalın missiyası - İnsanın ruhani və fiziki potensialının harmonik inkişafını təşviq etmək, qədim və müasir biliklər arasında körpü yaratmaq. Festivalın əsas məqsədi isə fərqli mədəni bilikləri yerli ənənələrlə birləşdirərək müəllimlər arasında təcrübə mübadiləsinə şərait yaratmaqdır.
Nine Senses Fest 2025 çərçivəsində, Azərbaycan Tekstil Assosiasiyasının dəstəyi ilə "Made in Azerbaijan" brendli məhsulların təqdim olunacağı bir yarmarka təşkil olunacaq. Bu yarmarka Shoppingaz.az onlayn alış-veriş platforması tərəfindən təşkil olunur və 200-dən artıq yerli brendi özündə birləşdirir. Yarmarka yerli brendlər üçün tanıtım və iştirakçılarla birbaşa əlaqə yaratmaq baxımından əla fürsət olacaq.
Təşkilatçılar "Made in Azerbaijan" brendini təmsil edən istehsalçıları yarmarkada iştirak etməyə dəvət edirlər. Yarmarkada iştirak üçün [email protected] elektron poçt ünvanı və ya +994 10 252 46 00 telefon nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu unikal festivalın biletləri artıq satışdadır. Biletləri bu keçiddənəldə edə bilərsiniz.
İkinci Beynəlxalq Ruhani və Bədən Praktikaları Festivalının proqramı və məqsədləri ictimaiyyətə təqdim olunduİkinci Beynəlxalq Ruhani və Bədən Praktikaları Festivalının proqramı və məqsədləri ictimaiyyətə təqdim olunduİkinci Beynəlxalq Ruhani və Bədən Praktikaları Festivalının proqramı və məqsədləri ictimaiyyətə təqdim olunduİkinci Beynəlxalq Ruhani və Bədən Praktikaları Festivalının proqramı və məqsədləri ictimaiyyətə təqdim olunduİkinci Beynəlxalq Ruhani və Bədən Praktikaları Festivalının proqramı və məqsədləri ictimaiyyətə təqdim olundu