Meqan Markl işçiləri ilə pis davranmaqda ittiham olunur: "Bu, həqiqətən dəhşətli idi"
Meqan Markl işçiləri ilə pis davranmaqda ittiham olunur: "Bu, həqiqətən dəhşətli idi"Sasseks hersoginyası Meqan Markl işçiləri ilə kobud rəftar etməkdə ittiham edilib.
Qaynarinfo xəbər verir ki, bu barədə "Vanity Fair" jurnalı daxili mənbəyə istinadən məlumat yayıb.
Keçmiş əməkdaşlardan biri jurnalistlərə bildirib ki, Meqan Markl əvvəlcə işçilərlə mehriban və xoş rəftar edib. Lakin mənbənin sözlərinə görə, işçilər səhv etdikdə hersoginya onlarla kobud şəkildə davranmağa başlayıb.
"Bu, həqiqətən dəhşətli idi. Çox ağrılı bir təcrübə oldu. O, daim dama oynayır - mən şahmatdan danışmıram - amma öz taxtasında kimin harada olduğunu çox yaxşı bilir. Əgər sən artıq o taxtada yoxsan, səni istənilən an kənara ata bilərlər", deyə mediada Meqan Marklın layihələrində iştirak etmiş mənbə qeyd edib.
Həmin mənbə əlavə edib ki, Meqan Markl həm də iş yoldaşları haqqında dedi-qodu edir və onların nüfuzuna zərər vurmağa çalışır. Mənbənin fikrincə, hersoginya məşhur "Pis qızlar" filmindəki yeniyetmə obrazlara bənzəyir.
Son günlərdə Meqan Markl Kaliforniyada baş vermiş yanğınlardan zərərçəkənlərə yardım məqsədilə ianələr edib. O, tənqidlərə məruz qaldıqdan sonra yeniyetmə qızlara kömək mərkəzinə yollanıb. Həmin mərkəz geyim, kosmetika və qulluq vasitələrinin toplanması ilə məşğul olur.
Sasseks hersoginyası ziyarət zamanı bir neçə çanta ilə görülüb. O, ictimaiyyət qarşısına qara futbolka, leqins, idman ayaqqabıları və "L. A." hərfləri olan kepkada çıxıb. Həmçinin, boynuna bej rəngli sviter bağlayıb.
Meqan Marklın iş mühiti ilə bağlı yayılan bu xəbərlər və eyni zamanda onun xeyriyyəçilik fəaliyyəti bir daha ictimai diqqəti onun şəxsi və ictimai həyatına cəlb edir.