01.06.2025 3008 Minifutbol-2025: Macarıstan 1/4 finalda
Macarıstan millisi Bakıda keçirilən minifutbol üzrə dünya çempionatında 1/4 finala yüksəlib. xəbər verir ki, yığma Milli Gimnastika Arenasında baş tutan 1/8 final matçında Portuqaliyaya 3:2 hesabı ilə qalib gəlib. Qeyd edək ki, macarlar yarmfinala gedən yolda Fransa - Mavritaniya cütünün qalibi ilə üz-üz
27.05.2025 2998 Minifutbol-2025: Portuqaliya dünya çempionatında Hindistan üzərində böyük hesablı qələbə qazanıb
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının qrup mərhələsinin II turunda növbəti görüş baş tutub. BİG.AZ xəbər verir ki, Portuqaliya yığması Hindistan üzərində böyük hesablı qələbə qazanıb. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan görüş Avropa təmsilçisinin 8:0 hesablı üstünlüyü ilə yekunlaşıb
25.05.2025 951 Minifutbol-2025: Qazaxıstan Bakıda ABŞ millisini məğlub etdi
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının qrup mərhələsinin II turunda daha bir matç keçirilib. BİG.AZ xəbər verir ki, F qrupunda Qazaxıstan millisi ABŞ-ni məğlub edib. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan görüş yığmanın 5:3 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Bununla belə hər iki seçm
26.05.2025 2849 Dünya çempionatı: Serbiya 1/4 finala vəsiqə qazandı
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının 1/8 final mərhələsinin son matçı keçirilib. BİG.AZ xəbər verir ki, Serbiya komandası Gürcüstan üzərində qələbədən sonra növbəti mərhələyə vəsiqə qazanıb. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan matçda Serbiya rəqibini 3:2 hesabı ilə üstələyib. Qey
28.05.2025 2755 Bolqarıstan dünya çempionatında Slovakiyanı üstələyib
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının qrup mərhələsinin sonuncu turunda daha bir matç keçirilib. BİG.AZ-ın məlumatına görə, D qrupunda Bolqarıstan Slovakiyanı üstələyib. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan görüş Bolqarıstan millisinin 1:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qeyd edə
25.05.2025 864 Dünya çempionatı: Türkiyə Bakıda Ukraynanı məğlub etdi (FOTO)
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. BİG.AZ xəbər verir ki, Ukrayna və Türkiyə yığmaları C qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada qardaş ölkə təmsilçisi 3:1 hesablı qələbə qazanıb
23.05.2025 949 Minifutbol-2025: Serbiya Bakıda "bürünc" qazandı
Bakda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında üçüncü yerin sahibi müəyyənləşib. BİG.AZ xəbər verir ki, bürünc medal uğrunda oyunda Monteneqro və Serbiya yığmaları üz-üzə gəliblər. Qarşılaşma serblərin 3:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qeyd edək ki, finalda Azərbaycan və Macarıstan seçmələr
01.06.2025 2807 Minifutbol-2025: Dünya çempionatının bağlanış mərasimi keçirildi - FOTO
Minifutbol üzrə dünya çempionatının təntənəli bağlanış mərasimi keçirilib. BİG.AZ xəbər verir ki, finaldan öncə nəzərdə tutulan konsert proqramında Xalq artisti Faiq Ağayev və gənc müğənni Mərdan Kazımov çıxış ediblər. Qeyd edək ki, bağlanış mərasimindən dərhal sonra turnirin final qarşılaşmasında Azərbayca