Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTO
Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOFevralın 26-da Bakı vaxtı ilə saat 17:00-da Azərbaycanın bütün ərazisində Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad olundu.
Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTOXocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib - YENİLƏNİB + FOTO***