Özünü 4-cü mərtəbədən atan Əminə yaşadığı dəhşəti gündəliyinə yazıbmış - FOTOLAR
İstanbulda pəncərədən tullanan Əminə Özdəmir adlı gənc qadın reanimasiyada müalicə olunarkən evdən çıxan notlar onun yaşadığı dəhşəti ortaya çıxarıb.
Musavat.com xəbər verir ki, Əminə Özdəmir yaşadıqlarını kağıza yazaraq evdə gizlədib.
"Başıma bir şey gəlsə cavabdeh Məhəmməd Özdəmirdir. Hər cərda şeyə görə məni döyür. 2 ay əvvəl də 60 dərman içərək intihar etmək istədim"-,deyə gənc qadın gündəliyində yazıb.
36 yaşlı Əminə Özdəmir təxminən 9 ay əvvəl sosial media vasitəsilə ünsiyyət quraraq Muhammed Özdemirlə tanış olub. Tezliklə onların arasında münasibət yaranıb. Lakin evli olan Məhəmməd Özdemir həyat yoldaşından boşanmadığı üçün Emine Özdemir də onunla ayrılmaq qərarına gəlib. Ailəsinin də sərt reaksiyası ilə üzləşən Emine Əminə Özdəmir müvəqqəti olaraq bacının evinə köçüb.
Bir müddət sonra Muhammed Özdemir həyat yoldaşından boşanaraq Emine Özdemir ilə barışıb və ailə qurub. Məhəmməd Özdemir daha sonra qısqanclıq zəminində Əminə Özdemirə qarşı zorakılıq tətbiq etməyə başlayıb. Şiddətə məruz qaldığı üçün psixoloji problemlər yaşamağa başlayan Əminə Özdemir yanvarın 28-i şənbə günü yaşadığı evin 4-cü mərtəbəsindən özünü atıb. Qadın reanimasiya şöbəsində ölümlə mübarizə apararkən evdə tapılan qeyd kağızları onun yaşadıqlarını üzə çıxarıb.