Mehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTO
Mehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTODekabrın 14-də Türkmənbaşı şəhərində Azərbaycan Respublikası, Türkiyə Respublikası və Türkmənistan Dövlət Başçılarının Birinci Üçtərəfli Zirvə Görüşü çərçivəsində Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva, Türkmənistan Parlamenti Xalq Məsləhətinin sədrinin xanımı Oqulgerek Berdiməhəmmədova, Türkiyə Respublikasının birinci xanımı Əminə Ərdoğan təsviri və dekorativ sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olublar.
Mehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOMehriban Əliyeva Türkmənbaşı şəhərində sənət əsərlərindən ibarət sərgilərlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTO