20.02.2026 163 Bu üç problem yalnız çox ağıllı insanlarda olur
20.02.2026 236 "RUSİYA BÜTÜN SƏRHƏDLƏRİ AŞIR" - "Deyəsən, kremldəkilər Priqojin qiyamı zamanı ailələrinin hara uçduqlarını unudublar..."
"Hələ bir neçə həftə əvvəl efirlərin birində Azərbaycan Prezidentinin ailəsini hədəf alan informasiya təxribatı mövzusuna toxunmuş və bunun arxasında Rusiyanın dayana biləcəyini ehtimal etmişdim". "AzPolitika" bildirir ki, bu barədə politoloq Fərhad Məmmədov "Telegram" hesabınd
20.02.2026 201 Ursula fon der Lyayen Ukraynaya gedir
Avropa Komissiyasının sədri Ursula fon der Lyayen fevralın 23-də Ukraynaya rəsmi səfər etməyə hazırlaşır. BİG.AZ ABC News-a istinadən xəbər verir ki, səfər Rusiya-Ukrayna müharibəsinin başlanmasının dördüncü ildönümü çərçivəsində baş tutacaq. Səfər zamanı Ukraynaya siyasi dəstək mesajlarının verilməs
20.02.2026 252 "Mərkəzi Nəbatat və Dendrologiya Bağı" MMC yaradılır
Bakı Şəhər İcra Hakimiyyəti (BŞİH) başçısının tabeliyində "Mərkəzi Nəbatat və Dendrologiya Bağı" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti təşkil edilir. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, bu, Prezident İlham Əliyevin "Bir sıra dövlət qurumlarının fəaliyyətinin təkmilləşdirilməsi haqqında"
20.02.2026 261 Kaya Kallas Rusiyaya qarşı 20-ci sanksiyalar paketinin təsdiqlənəcəyindən əmindir
Avropa İttifaqının (Aİ) xarici işlər və təhlükəsizlik siyasəti üzrə ali nümayəndəsi Kaya Kallas Rusiyaya qarşı 20-ci sanksiyalar paketinin təsdiqlənəcəyindən əmindir. APA xəbər verir ki, Kallas fevralın 23-də Rusiyaya qarşı 20-ci sanksiyalar paketini qəbul edəcəklərini bəyan edib. "Bazar ertəs