Rusiya sülhməramlıları aksiya keçirilən əraziyə ağır texnika və iriçaplı silahlar gətirməyə davam edir.
Rusiyalı hərbçilər əraziyə əlavə canlı qüvvə də cəlb edirlər./Oxu.az
Şuşa ərazisində Rusiya sülhməramlılarının nəzarətində olan yolun bir hissəsində azərbaycanlı fəallar və ekologiya üzrə qeyri-hökumət təşkilatlarının (QHT) üzvləri Qarabağ iqtisadi rayonunda ekoloji terrora son qoyulması tələbi ilə etiraz aksiyası keçirirlər.
"Report"un hadisə yerində olan əməkdaşı xəbər verir ki, etirazçılar yolu kəsərək Qarabağ iqtisadi rayonunda müvəqqəti yerləşdirilmiş Rusiya sülhməramlı qüvvələrinin komandanı general-mayor Andrey Volkovun əraziyə gəlməsini tələb edirlər.
Azərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEOAzərbaycanlı etirazçıların qarşısına çıxan sülhməramlıların polkovniki sərxoş imiş - YENİLƏNİB + VİDEO