Ermənilərin müdafiəsinə qalxan ukraynalı müğənninin Bakı konserti ləğv edildi – FOTO
Ermənilərin müdafiəsinə qalxan ukraynalı müğənninin Bakı konserti ləğv edildi – FOTONoyabrın 15-də Bakıda solo-konserti planlaşdırılan məşhur ukraynalı müğənni Tina Karol Ermənistanı dəstəkləyib.
İki ölkə arasındakı münaqişənin mahiyyətini açıq şəkildə anlamayan sənətçi "Instagram" hesabının "hekayə" bölməsində paylaşım edib.
O, "ermənilərin həyatı önəmlidir" başlığı ilə Ermənistan bayrağının fotosunu paylaşıb.
Ermənilərin müdafiəsinə qalxan ukraynalı müğənninin Bakı konserti ləğv edildi – FOTOBundan dərhal sonra bilet satışı saytı iticket.az Karolun Bakıdakı konsertinin ləğvi ilə bağlı açıqlama yayıb.
"Təcavüzkar rejimi dəstəkləyən sənətçilərə Azərbaycan səhnəsində yer yoxdur", - deyə onlar qeyd ediblər.
Ermənilərin müdafiəsinə qalxan ukraynalı müğənninin Bakı konserti ləğv edildi – FOTOXatırladaq ki, sentyabrın 12-si gecə və 13-ü səhər saatlarında Ermənistan silahlı qüvvələri tərəfindən Azərbaycanla dövlət sərhədinin Daşkəsən, Kəlbəcər, Laçın və Zəngilan istiqamətlərində genişmiqyaslı təxribat törədilib. (Oxu.az)
Şou biznes   Baxılıb: 1333   Tarix: 19 sentyabr 2022
Rumıniyanın ən gözəl qadını seçilən azərbaycanlı... - "Miss Playboy"
Andrea Mantea - Bir gün Buxarestdə ofisiant işlədiyi restoranda tanımadığı müştəri ona modellik təklif edir, fikirləşmədən bununla razılaşır. Beləliklə, şöhrətin qapıları bu yeniyetmə qız üçün aralanır. "Libertatea" qəzetində "Ən seksual qız" seçildikdə mətbuatın diqqətini çəkir