"Hamilə olanda ərim üstümə stul atdı" - Şəfiqə Nağıyeva -VİDEO
ARB telekanalında yayımlanan "Onun Sirri" verilişinin qonağı bu dəfə Şəfiqə Nagıyeva olub.
BiG.AZ xəbər verir ki, 28 yaşında qara maşınla gəlin köçən, cəmi 6 ay evli qalan Şəfiqə Nağıyeva əri tərəfindən gördüyu şiddətdən danışıb:
"Bəlkə də, mən onunla ailədə qalsaydım, o mənim həyat yoldaşım olsaydı, bu gün mən indiki Şəfiqə olmayacaqdım.
Bizi və zavodun bir qrup işçisini Moskva şəhərinə göndərdilər. Biz də orada alış-veriş etdik. Bütün ağır "setka"ları verdi ki, mən daşıyım
Mən də o vaxt hamilə idim. Bizimlə işləyən rus qızlar mənə kömək etmək istəyirdilər, icazə vermədim. Mən qabaqda gedirdim, o həmin qızlarla gülə-gülə gəlirdi. Dedi: "Baxın, eşşək aparır".
Mehmanxanaya dönəndə mən o sözləri eşitdiyimi və bir daha onlarla getməyəcəyimi dedim. Keçmiş həyat yoldaşım isə "gedəcəksən" dedi. Mübahisə etdik. Həyəcan yaşadığım üçün uzandım çarpayıya, fikrə dalmışdım. Keçmiş həyat yoldaşım o biri otaqdan stulu götürdü, atdı mənim üstümə. Ayağımı qaldırdım, stul dəydi mənim ayağıma.
Sonra dedi6 "Elə bilirsən, sənin uşağın olacaq? Yox! Olmayacaq!"
Qapını açıb gedəndə özü ilə yemək talonumu da apardı və mən ac qaldım. Qızlar qapını döydülər ki, gedək yeməyə. Özümü sındırmadım, dedim ki, talonu hara qoyduğumu bilmirəm. Qızlar apardılar məni, öz yeməklərindən, çörəklərindən mənə də verdilər, yedik.
Sonra anamı təhqir etdi. Mən Bakıya gələn kimi ondan ayrıldım. Məhkəmə 5 il bizi boşamadı ki, səbəb yoxdur. Anamı gözümün qabağına gətirdim və düşündüm ki, mən artıq bu adamla yaşaya bilmərəm".