İlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO
İlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOOktyabrın 20-də Zəngilan Beynəlxalq Hava Limanının açılış mərasimi olub.
İlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO13:00
İlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOİlham Əliyev və Ərdoğan Zəngilan aeroportunun açılışını etdilər - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO12:56