Sərxan indi də Rəqsanənin səsyazısını yaydı - VİDEO
Xəbər verdiyimiz kimi, müğənni Rəqsanə İsmayılovanın həyat yoldaşı Fazil Əmiraslanovla aparıcı Sərxan Kərəmoğlu arasında qalmaqal yaşanıb.
Axşam.az xəbər verir ki, bir neçə saat əvvəl Fazil Əmiraslanovun səsyazısını sosial şəbəkədə paylaşan aparıcı indi də müğənninin səsli ismarıcını instaqram səhifəsində yayıb.
"Mənim nə Moskvada, nə də ki Azərbaycanda heç kimdən qorxum yoxdur. Ayağımı yerə qoysam, bir kəlməmlə 5 min kişi ayağa durar. Rusiyada oğlanlar var ki, öldürürlər heç meyiti də tapılmır. Oğlumun tək canına and içmişəm, bunun heyfini səndən çıxacam. Özün də bunun şahidi olacaqsan. Sən özün yaxşı bilirsən ki, Rəqsanənin və Fazilin əli girməyən yer yoxdur. Sən Sərxanlığını göstərərsən, mən də Rəqsanəliyimi. Görək kim udacaq, kim qalib gələcək! Məni polislə qorxudursan? Polis mənə nə edəcək? Rusiyada şikayət ərizəsi yazmısan? Mənə nə edəcəklər? Heç kimdən qorxmuram", - deyə, Rəqsanə səsyazısında bildirib.
Sərxan Kərəmoğlu isə paylaşımına bunları qeyd edib:
"Heç kimin ailə işinə qarışmamışam. Aysun haqda sual verilib, mən də onu tərifləmişəm. Toyun saxta olmasını deməmişəm. TV-də jurnalist təxəyyülü deyilən bir şey var. Mən demişəm ki, inanmadım. O da Aysuna yox, bəy əfəndiyə ki, inam olmadı məndə. Çünkü sənət adamının əri olmaq çətindir. Rəqsanəni isə "Sənə inanmıram" kəlməsi qıcıqlandırıb. Sənin haqda, boşanan qızın barədə deyilən, yazılan fikirlərin qarşısında mənim fikrimin nə önəmi var idi? Hansı pozğun kəlməni istifadə etmişəm ki, qızın balkondan aşagı özünü atmaq istəyib?
Sən polisə söyürsən, 102 deyirsən, sonra dəyişib, Rusiya deyirsən. Məni öldürməklə hədələyirsən. Böyük qardaşların mənə dediklərinə də qulaq asıram. Geri çəkilsəm, deməli, mən elə sən deyənəm. Unutma, bu qədər təhqirlərinə və təhdidlərinə baxmayaraq, sənin xətrin mənə əzizdir. Əziz insan, Allah səni və ailəni qorusun, amma dava-dava oyunumuz davam edir".