"Ərim həmişə yanımda olsun" - Van Dammın azərbaycanlı gəlini - FOTO
Hollivud ulduzu Jan Klod Van Dammın oğlu Kristoferlə ailə quran azərbaycanlı pianoçu Suada Hacızadə həyat yoldaşı ilə bağlı paylaşım edib.
BiG.AZ olay-a istinadən xəbər verir ki, Suada Kristoferlə avtomobildə opera dinədiyi anları instaqramda paylaşaraq bu sözləri qeyd edib:
"Bir neçə gün əvvəl anamın dostlarından biri ilə söhbət edirdim və o, xoşbəxtlik üçün nəyə ehtiyacım olduğunu soruşdu və bu axşam videodan dərhal ağlıma gəldi və mən ona cavab verdim: "Mənə lazım olan tək şey gözəl musiqi, gün batımı gəzintiləri və yerləri, təbiəti kəşf etmək və ən əsası hər zaman ərim yanımda olsun". Və cavabımın nə vaxtsa dəyişəcəyini düşünmürəm.
Ruhlarımız bu gözəl kainatımızda yenidən bir-birini tapdı və heç nə onu dəyişdirə və ya yolumuza mane ola bilməz. O qədər xoşbəxtəm ki, Belçikanın Knokke şəhərindən sərhədləri keçdikdən sonra Hollandiyada özümüz üçün yeni bir şəhər kəşf edəndə Kristoferə axşam yazmağa qərar verdim. Bu həyatda çox şeyə ehtiyacımız yoxdur. Sadə insanlar, bir-birini sevən, mənim gülüşümə lağ etməsi, bir yerdə həyəcanlanmağımız, sadəcə musiqi dinləmək, mənzərələrdən zövq almaq və bir az söhbət etmək".
Xatırladaq ki, cütlük ötən ilin iyununda nikah bağlayıb.