Leyla Quliyeva onlara paxıllıq edənlərə səsləndi
Leyla Quliyeva onlara paxıllıq edənlərə səsləndiAparıcı Leyla Quliyeva fəxri ada layiq görülən sənət adamları haqda paylaşım edib.
Axşam.az xəbər verir ki, aparıcı onlara paxıllıq edən sənət adamlarına isə tövsiyyə verib:
"Bir neçə sənət dostumuz fəxri adlarla təltif olundu. Yaradıcı insan üçün bunun necə böyük stimul olduğunu anlamaq çətin deyil. Hər kəs istəyər ki, çəkdiyi zəhmətin bəhrəsini görsün, dəyərini alsın. Səbrlə sevdiyiniz işə xidmət edin. Gec, ya tez - hər kəsə pay düşəcək.
Mən onların hər birinin sevincinə şərikəm. Şərik ola bilməyənlərə də bir dost tövsiyəsi - ürəyinizi xəbislik yox, kin yox, sevgiylə qidalandırın. Çünki kiminsə sevincinə qatılanda o hissdən sizə də pay düşür. Fərəhlənirsiniz, neqativ fikirləri özünüzdən qovursunuz, bir də görürsünüz ki, sizin də üzünüz gülür. Vallah, düz sözümdür".
Qeyd edək ki, müğənni Xəyyam Nisanov və Elton Hüseynəliyev "Əməkdar artist" fəxri adına layiq görülüblər. Müğənni nadir Qafarzadə isə yenə də ad ala bilmədiyi üçün etiraz edib.
Şou biznes   Baxılıb: 6277   Tarix: 18 oktyabr 2021
Koronavirus bəlası sənət adamları arasında - Kimlər peyvənd olunub?
Son günlər bir neçə yerli sənət adamının koronavirusa yoluxma xəbəri medianın gündəminə çevrildi. Bütün dünyanı cənginə alan bu xəstəliyə yoluxub sağalanları görsək də, çox təəssüf ki, gözlənilməz şəkildə həyatını itirən sənətkarlar da oldu. Belə bir məqamda həmin sənətçilərin xəstəlikdən öncə peyvən