Hər kəs bundan sonra "Harika" deyəcək
Hər kəs bundan sonra "Harika" deyəcək"Harika" brendinin təqdimetmə mərasimi keçirilib. Bazara yeni daxil olan "Harika" brendinin çətiri altında makaron və spagetti çeşidləri, un və un məmulatları təqdim ediləcək. Məhsul bazara "Bir sözlə Harika..." sloqanı ilə daxil olacaq.
Hər kəs bundan sonra "Harika" deyəcəkARGE çalışmaları ilə yaxşı makaron və un necə olmalıdır sualı araşdırılmış, nəticədə seçilmiş xammal, müasir avadanlıq və sınanmış reseptura ilə Harika brendi yaradıldı. "Harika" makaron və spagetti çeşidlərinin istehsalında dünyanın müxtəlif ölkələrindən alınmış sərt durum buğdasından istifadə edilir. Buna görə də Harika makaron və spagettiləri yüksək zülal miqdarına, təbii qızılı rəngə, aşağı nişastalılığa, zəngin mikroelement və vitaminlərə sahib özəllikdədir. Məhsulun tərkibi insan sağlamlığı üçün vacib olan A vitamini, kalium, kalsium, fosfor, dəmir, maqnezium, beta keratin kimi mikroelementlərlə zəngindir.