Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTO
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTONoyabrın 23-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin Serbiyanın paytaxtı Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub.
AZƏRTAC xəbər verir ki, Azərbaycanın və Serbiyanın Dövlət bayraqlarının dalğalandığı meydanda Prezident İlham Əliyevin şərəfinə fəxri qarovul dəstəsi düzülüb.
Serbiya Respublikasının Prezidenti Aleksandar Vuçiç Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevi qarşılayıb.
Azərbaycanın və Serbiyanın Dövlət himnləri səslənib.
Prezidentlər fəxri qarovul dəstəsinin qarşısından keçiblər.
Serbiya nümayəndə heyətinin üzvləri Prezident İlham Əliyevə, Azərbaycanın dövlət və hökumət nümayəndələri isə Prezident Aleksandar Vuçiçə təqdim ediliblər.
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTO13:26
Noyabrın 23-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Serbiya Respublikasına rəsmi səfərə gedib.
Bu barədə Prezident.az məlumat verib.
Belqrad şəhərinin "Nikola Tesla" hava limanında Azərbaycan Prezidentinin şərəfinə fəxri qarovul dəstəsi düzülüb.
Dövlətimizin başçısını Serbiya Respublikasının Prezidenti Aleksandar Vuçiç qarşılayıb.
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin Belqradda rəsmi qarşılanma mərasimi olub - YENİLƏNİB + FOTO