Bakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilib
Bakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilib"Azərbaycan Peşəkar Boks Federasiyası"nın dəstəyi, "Karapapak Fight club & Promotion", "MCM Fight Promotion" və "TGA Promotion & Management"in birgə təşkilatçılığı ilə Bakıda UBO-nun (Universal Boxing Organization) orta-ağır çəki dərəcələrində Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilib.
Bakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilibBakıda UBO-nun Dünya kəməri uğrunda döyüş keçirilib