Azərbaycanlı iş adamından Rəşad Dağlıya 17 000 AZN dəstək - FOTO
Azərbaycanlı iş adamından Rəşad Dağlıya 17 000 AZN dəstək - FOTOMeyxanaçı Aqşin Fateh sosial şəbəkə paylaşımı ilə gündəmə gəlib.
BAKU.WS xəbər verir ki, o, şəxsi instaqram hesabında paylaşdığı videoda Gürcüstanda yaşayan soydaşlarımızdan birinin (iş adamı) həbs olunan həmkarı Rəşad Dağlıya maddi yardım göstərmək istəyini deyib.
Görüntülərdə sözügedən şəxsin Rəşada 10 min dollar ( 17 min AZN) göndərəcəyi qeyd edilib. Fateh həmin videonu sosial şəbəkə hesabında paylaşdıqdan sonra silib.
Daha sonra instaqramda Gürcüstanda iştirak etdiyi toydan görüntülər paylaşıb. İzləyiciərindən biri Aqşinə o görüntüləri silməsinin səbəbini soruşub.
Qeyd edək ki, 5 gün əvvəl qonşusu İskəndər Mehtiyevi öldürən Rəşad Əmirovla bağlı 4 ay müddətinə həbs qətimkan tədbiri seçilib. Bu barədə qərar Qaradağ Rayon Məhkəməsinin hakimi Teymur Qurbanovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə qəbul edilib.