Nizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilib
Nizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı, Milli Məclisin deputatları, YAP Nizami rayon təşkilatının sədri, rayon ictimaiyyət nümayəndələri, Vətən müharibəsi şəhidlərinin ailə üzvləri və qazilərin iştirakı ilə 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilib.
Nizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilibNizami rayonunda 8 Noyabr – Zəfər Günü münasibətilə tədbir keçirilib