"Qanun nə tələb edirsə, o da olmalıdır" - Nüşabə Ələsgərli
Xəbər verdiyimiz kimi, müğənni Manaf Ağayev barəsində 15 sutka həbs qərarı verilib.
Axşam.az xəbər verir ki, Əməkdar artist Nüşabə Ələsgərli İnstaqram hesabında Manaf və onunla birgə olan iş adamı Sənan Hüseynovla bağlı paylaşım edib:
"Manaf Ağayev və Sənan dostumuz hər kəsə yardım edən insanlardır. Əgər bu gün bilmədən səhv edib, müvafiq icazələri olmadan işğaldan azad edilmiş ərazilərə gediblərsə, qanun nə tələb edirsə, o da olmalıdır. Füzuli həm Manafın, həm də Sənanın doğma rayonudur. Eybi yox, amma artıq söhbətlərə və şərhlərə ehtiyac yoxdur. Onlar Azərbaycan oğullarıdır. Qanun şahdır, vəssəlam. Heç kəs sevinməsin, onları sevirik, qəlbimizdədirlər. Qapıları açıq olsun".
Qeyd ki, Manaf Ağayev və Sənan Hüseynov bahalı avtomobillə Füzuliyə gedib. İfaçı Füzuli aeroportunda çəkilən videonu sosial şəbəkə hesabında yayımlayıb. Az keçmədən müğənni paylaşımını silib. Videoda M.Ağayevin avtomobilinin yanında yer alan 10-AA-307 seriyalı digər maşının sahibinin əslən Füzulidən olan iş adamı Sənan Hüseynov olduğu bildirilib. Sənətçi və iş adamı 15 sutka həbs olunub.
"O xəbərimi sildirmək üçün yalvarmağımın xeyri olmadı, böyük məbləğə SİLDİ"
Aktrisa Pərvin Abıyeva efirdə verdiyi açıqlama ilə diqqət mərkəzinə düşüb. xəbər verir ki, sənətçi mediada xəbərlərinin yayılması ilə bağlı maraqlı və qalmaqallı etiraflar edib. O, bildirib ki, indiyədək heç vaxt hansısa xəbərinin saytlar və ya sosial mediada paylaşılması üçün pul ödəməyib:. "He
08.02.2026 1073 Bukmekerlər onu "Avroviziya"nın qalibi görür
Bukmekerlər "Avroviziya 2026"nın əsas qalib namizədini müəyyənləşdiriblər. Axşam.az xəbər verir ki, bununla bağlı məqalə dərc edib. Məlumata görə, hazırda beynəlxalq mahnı müsabiqəsində qələbə şansı ən yüksək olan ölkə İsraildir (11. Onu Finlandiya (11, Yunanıstan (8, İsveç (7%) və Niderlan
14.02.2026 255 "Oğlum məni görəndə qorxub ağladı, elə bildi ciddi xəstəliyim var"
Aktyor Hikmət Rəhimov "Qapqara" layihəsində qonaq olub. Axşam.az xəbər verir ki, aktyor "Səkkiz" serialında canlandırmalı olduğu obraza görə oğlu Fuadın ondan qorxduğunu açıqlayıb:. "Səkkiz"dəki baş qəhrəmana görə bir çox qrimyorlarla görüşdüm. Başa düşdüm ki, bizdə bun
08.02.2026 551 "Mən öləndə ürəyimi, gözümü kimə lazımdırsa köçürsünlər"
"Ölkədə iki şeyi ilk dəfə mən vəsiyyət etmişəm". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri aparıcı Elgiz Əkbər verilişindəd eyib. Aparıcı orqanlarını bağışlaması ilə bağlı danışıb:. "Allah Qənirə Paşayevaya rəhmət eləsin. Bu, mövzunu onunla müzakirə etdik. Dedim ki, öləndə kimə nə lazımdır götürsün
12.02.2026 358 Üzr istədiyi üçün onu tənqid edənlərə belə reaksiya verdi
"Qiymətli duruş hər adama nəsib deyil. Bəzən ən böyük güc barışı, qalmaqalı yox səmimiyyəti seçməkdir. Həyatın qarşıma çıxardığı bütün dirənişlər məni sınasa da, aciz olmadım, yenilmədim". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri rəqqasə Fatimə Fətəliyeva sosial şəbəkə hesabınd yazıb. Şair Nazil
08.02.2026 562 "Kiməsə bu virusu yoluxdurdumsa, məni bağışlayın"
Müğənni Xuraman Şuşalı virusa yoluxduğunu açıqlayıb. Axşam.az xəbər verir ki, ifaçı 4 övladının da xəstə olduğunu, virusun uşaqlarından ona keçdiyini bildirib:. "Bir həftədir xəstə idim. Heç yaxşı deyildim. Amma gecə səhnəm var idi deyə, geyinib evdən çıxdım. 1 həftədir evdəyəm deyə nə varsa yemişəm
14.02.2026 284 "Tarkan oxumağı gəlib qızımdan öyrənsin"
Xalq artisti Fatma Mahmudova açıqlaması ilə gündəmə gəlib. Axşam.az xəbər verir ki, aktrisa qızı Nigar Tofiqızının oxumasını tənqid edənlərə cavab verib. O, "Günorta efirdəyik" proqramında qızını müdafiə edib:. "Hamı oxumağa başlayıb. Hara baxırsan oxuyandı. Tarkan da oxuyandır. Amma gəlsi
19.02.2026 423 Beyin əməliyyatı keçirən Sevdanın vəziyyəti açıqlandı
ANS telekanalından "Böyük Seva" kimi tanınan jurnalist Sevda Həsənova 3 gün öncə beyin əməliyyatı keçirib. Axşam.az xəbər verir ki, Respublika Neyrocərrahiyyə Xəstəxanasından jurnalistin səhhəti ilə bağlı açıqlama verilib. Bildirilib ki, hazırda jurnalistin müalicəsi palata şəraitində dava
09.02.2026 482 Adil Əliyevə buna görə töhmət verilib
Xəbər verdiyimiz kimi, bu gün Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətində keçirilən müşavirədə Suraxanı Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Adil Əliyevə töhmət verilib. Trend-in əldə etdiyi məlumata görə, A.Əliyevə töhmət verilməsinə səbəb rayon ərazisində qanunsuz tikintilərin sayının çoxluğu olub. Belə ki, müşavirəd